Guava plus nereden alınır , guava plus serum sipariş ve bilgi hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guava Plus Serum Orijinal ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Satın almak istediğiniz ürünü eğer internet ortamından temin etmeye çalışıyorsanız bazı konulara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı sitelerde gönderilen ürün tamamen farklı olabilmekte, bazı adreslerde gördüğünüz ve ödediğiniz fiyatlar değişebilmekte, bazı web sitelerinde ise kargo süreci can sıkıcı bir hal almakta ve gereğinden fazla uzamaktadır. Siz değerli kullanıcılarımız uzun yıllardır resmi satış yapan sitemizi tercih ederek tüm bu belirsizliklerden uzak kalmayı başarabilirsiniz. Sitemiz çalışanları sizin için kolay sipariş, hızlı teslimat, makul fiyat ve orijinal ürün imkânlarını sağlamaktadır. Böylece teslim aldığınız ürün güvenlik etiketli yani hologram etiketli olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Serum Kullanımında Dikkat Edilenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün kullanımı ürünün birçok özelliğinden daha önemlidir. İçerik bilgileri, son kullanma tarihi, saklama koşulları, üretici firma bilgileri de araştırılan maddeler olmakla birlikte satın almaya karar verilen ürün için kullanım talimatları da öğrenilmek istenen baş maddelerden olmaktadır. Guava plus oldukça kolay bir kullanıma sahiptir ve kullanmak için özel aletler, özel zamanlar ve ya özel yeteneklere ihtiyaç duyulmamaktadır. Tek dikkat edilecek nokta ürünün her gün aynı saatte kullanılmasıdır. Bir gün sabah 10’da alırken diğer gün öğlen 12’de alamazsınız. Aynı saat kuralını unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Guava plus bir ilaç kategorisinde yer almamaktadır. Sadece bitkisel bir gıda takviyesidir. Ürün bileşenleri polen ve omega3, Frenk üzümü yağı, aslanpençesi, L-arginine, selenium, hayıt tohumu, qenzim, maca kökü ve kuşkonmazdan meydana gelmektedir. Sizler bu bilgilere elinize gelecek olan siparişinizle, orijinal kutu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hangi Kargo Firması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Guava plus satın almak için resmi satış yapan sitemizde açılan sipariş formu sayfasında yer alan ad, soyad ve adres bilgilerini doldurduğunuzda ürününüz hemen paketlenir ve yine sipariş formunda belirtebileceğiniz kargo şirketi ile dağıtıma geçilir. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Her bir firma birbirinden özverili olarak çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma ve Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 Kutu Guava Plus 89 lira, 2 kutu ürün 149 lira, 4 kutu 199 lira ve ücretsiz kargoyla satılmaktadır.