Amazon Cevizi nedir ? Amazon Cevizi nasıl kullanılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Teslimat

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz resmi satış yapma imkânının yanı sıra teslimatta da her zaman müşterilerine kaliteli hizmet vermekten yana olmuştur. Bunun için alanında önde gelen isimlerden olan MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile yolumuza devam etmekteyiz. Böylece hem hızlı teslimat hem de paketinizin sorunsuz ve dikkatle taşınması güvence altına alınmış olmaktadır. Sipariş verdiğinizde hemen paketleme servisine ulaştırılan ürün ya da ürünleriniz özenle paketlenerek kargo görevlisine verilmektedir. Aynı gün yola çıkması önemli bir ayrıcalıktır. Bu şekilde size geliş süresi epey kısalmaktadır. Form üzerindeki açık adres bilgileriniz ışığında dağıtıma çıkan paketiniz herhangi bir deformasyona uğramadan sizin olur.

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon Cevizi Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 
Eğer açıklamaları okudunuz ürünün size uygun olduğuna da karar verdiyseniz sırada fiyatları inceleme işlemi olacaktır. Bizler her zaman müşterilerimizin ekonomisini de önemsemekte ve bunun için tanıtım fiyatlarıyla uzun süreli satış yapmaktayız. Buna göre 1 adet Amazon cevizi için 59 tl, 3 adet ürün için 122 tl, 6 adet için ise 189 tl olarak belirlediğimiz fiyat listemiz sizlere sunulmaktadır. Bu ücretlendirme dahilinde ücretsiz kargo da bizden size bir hediyedir. İyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Seçtiğiniz paket için ödeme yapmak artık çok kolay. Kapıda ödeme ve ya banka hesabınızdan EFT ya da havale yapmak tamamen sizin tercihinize göre şekillenmektedir. Ödeme yaparak sahip olacağınız ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilir ve hayatınızda yer verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik ve Kullanım Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi vegan bir üründür. İçerisinde şeker ve ya gluten kullanılmamaktadır. Lifli ve proteinli bir yapıyla oluşturulmuştur. Selenyum fazla karbonhidrat azdır. Bu içerikle bütün dünyada popülerlik kazanmıştır. Muhteviyatın sadece bitkiler, bitki özleri ve bitki suları tarafından oluşturulmuş olması satın alımlarda da artışa neden olmuştur. Kullanımdaki pratiklikte bir başka sebeptir. Her gün 3 ve ya 4 adet tüketilebilmektedir. Bir pakette yaklaşık 20 adet bulunmaktadır. Hesabınızı buna göre yaparak miktar belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yardım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün siparişi, ödeme, teslimat aşamalarında karşılaşabileceğiniz her türlü durumda müşteri temsilcilerimize ulaşınız.