İsveç Şurubu Nereden Satın Alınır? İsveç Şurubu almacan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

İsveç Şurubu Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 
Bazı yeni ürünler internet ortamında reklamları, kullanıcı yorumları ve muhteviyatıyla ün kazanmaktadır. İsveç şurubu da üretildiği ülke genelinde ilgi görmüş daha sonrasında ise tüm dünyada adından sıklıkla söz edilmeye başlanılmış ürünlerdendir. Bu ürün şimdi ülkemizde de satışa sunulmuştur. Bu anlamda resmi olarak satış yapabilen adreslerden satın alımınızı gerçekleştirmeniz daha yerinde bir davranış olacaktır. Bunun için sitemizden kolaylıkla adımları takip edebilir ve hızlı teslimatla siz de bu ürüne sahip olabilirsiniz. Şurup için bir sipariş formu oluşturmakla işe başlayabilirsiniz. Formunuz bize ulaştığında paketleme yapılarak adresinize gönderilmektedir.

 

 

 

 

 
Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu için sipariş formu hazırlamak sandığınızdan çok daha kısa süren bir işlemdir. Bu işlem için birkaç bilgiye ihtiyaç vardır. Öncelikle formda bulunan ad, soyad ve adres kısımlarını doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında tercihinize bağlı olarak kargo şirketi seçebilir ve ödeme şeklinizi yine bu formda belirleyebilirsiniz. Bilgilerinizin eksiksiz ve tam olmasına özen gösteriniz ki teslimatınız sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilsin.

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürün bir kullanım şekli, kullanım sıklığı ve kullanım süresi vardır. İhtiyaç duyduğunuz bir ürünü satın almadan önce bunları bilmek ve ona göre alış veriş yapmak isteyebilirsiniz. İsveç şurubu tamamen bitkisel bir karışımdan meydana gelmektedir. Kullanım önerileri orijinal kutu üzerinde yazmaktadır. Bu detayları okuduktan sonra dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç Şurubu Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 
Tanıtım fiyatlarıyla satışı devam eden ürün için fiyat listesi aşağıdaki gibidir.
1 adet İsveç Şurubu 89 tl + ücretsiz kargo
2 adet İsveç Şurubu 159 tl + ücretsiz kargo
3 adet İsveç Şurubu 199 tl + ücretsiz kargo
Satın almak istediğiniz miktarı sipariş formunda belirtmeyi unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her bir kullanıcının kendine ait bir bütçesi ve ödeme tercihi olabilmektedir. Bunun için çeşitli ödeme şekilleri sunmaktayız. Bunlardan ilki online EFT, havale ve ya kredi kartı, bir diğeri ise kapıda ödeme yöntemidir. MNG, Aras, PTT Kargo güvencesiyle ürününüzü adresinizde gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz. Mutlu, keyifli günlerde kullanınız.