Matcha Premium nedir , Matcha Premium kimler kullanabilir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matcha Premium Tedarik Etme

 

 

 
Japonya’da üretilen ürün önceleri civar ülkelerde kullanılırken şimdi ünü tüm dünyaya yayılmıştır. Ülkemizde de satışı başlayan ürün için gönül rahatlığıyla sitemizden sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken yalnızca adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz gereklidir. Bunun haricinde dilerseniz kargo şirketi seçimi yapabilir ve ödeme şeklinizi de bu aşamada belirleyebilirsiniz. Ürün gerek içeriğinin bitkisel olması, gerek kolay kullanım şekilleri sayesinde çok fazla kişi tarafından satın alınmakta ve kullanılmaktadır. Şimdi sizler de bu ürünü sitemizin kolay adımları ve üstün hizmet anlayışı ile satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Üretim Aşaması

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her ürünün bir meydana geliş hali bir üretim aşaması vardır. Matcha Premium da Japonya’da tarlalarda yetiştirilen matcha bitkisinden elde edilmektedir. Bu bitki hasat zamanından önce bir süre gölgelendirilmektedir. Daha sonra en iyi yapraklar toplanır ve buhar verilerek kurutulur. Bunlar içinden de damarlar ve saplar ayıklanır. Son olarak elde kalan en iyi bitki yaprakları taş değirmende ezilerek öğütülür. Bu aşamadan sonra toz haline gelen ürün paketlenerek siz değerli kullanıcılarına ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium kullanım konusunda size birden fazla seçenek sunmaktadır. İsterseniz günde 2 şaseyi geçmeksizin suyunuza, sütünüze ve ya kahvenize karıştırarak tüketebilirsiniz. İsterseniz de yoğurdunuzla karıştırabilir ve ya ekmek yapımında hamurunuza ekleyebilirsiniz. Bu şekilde sizler de kendinize uygun olan kullanım şekline karar verebilir ve düzenli olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İndirimli fiyat alternatiflerinden yararlanabileceğiniz bugüne özel olarak güncellenen listemize göre 1 adet Matcha Premium 49 tl, 3 adet ürün 99 tl, 5’li set 149 tl ve 7’li set ise 189 tl ile satın alınabilmektedir. Çoklu alımlarda ücretsiz kargo avantajınız olduğunu da unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme yapmak özellikle internet alışverişlerinde oldukça meşakkatli bir iştir. Çünkü güvenli alışveriş kurallarına uymayan çok fazla adres vardır. Sizler resmi satış yapan sitemizden orijinal ürün temin ederken ödemede de farklı alternatiflere sahip olursunuz. Kapıda ödeme ve online seçenekleri kullanabilirsiniz. MNG, Aras, PTT Kargoyla ayağınıza gelen ürününüzü keyifle kullanınız.