Parazit çayı nedir , parazit çayı kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paramil Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 
Onlarca site dolaştınız, ürünü ve ya muadillerini incelediniz, yüzlerce fiyat arasında kararsız kaldınız ve sonuç olarak nereden nasıl sipariş vereceğinizi bilemediniz. İşte şimdi bütün bu belirsizliklere son veren sitemiz resmi satış imkânı, uygun fiyat politikası ve üstün hizmet anlayışıyla karşınızda. Ürün siparişi vermek için tam da doğru adrestesiniz. Sipariş formuna ad, soyad, adres bilgilerinizi girdikten sonra isterseniz kargo şirketi seçimi ve ya ödeme seçeneklerinden birini de belirleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde tamamladığınız form ile paketinizin size gelme sürecini başlatmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Formül Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paramil çayı yaban mersini yaprağı ( vaccinium myrtillus ), anason meyvesi ( pimpinella anisum ), maydanoz ( petroselinum crispum ), andız otu kökü ( ınula helenium ), kekik ( thymus vulgaris ) ve deniz iğdesi ( hippophae rhamnoides ) gibi bitkilerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Bitki ve bitki özlerinden meydana gelen karışımlar artık daha fazla rağbet görmekte ve kullanılmaktadır. Bu sebeple hem kadın hem erkekler için geniş bir alıcı kitlesi oluşturan ürün ülkemizde de sıklıkla satılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Paramil Çayı Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Her işleminizin kolayca sürdüğü ve tamamlandığı sitemizden alış veriş yapma keyfini sizlerin de yaşamasını temenni ederiz. Resmi satış yaparak orijinal ürün temin etmenizi sağlayan sitemizden size ulaşan paket hologram etiketli ürün içeriğiyle elinize gelir. Gerçek kutu üzerindeki kullanım şekillerini inceleyebilirsiniz. Bir bardak su için bir çay kaşığı yeterlidir. Demlenerek kullanabilir ve günde 2, 3 kez tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tamamen bitkisel içerikten oluşan Paramil için serin ve kuru bir yer uygundur. Rutubetten uzak ve güneş ışığını direkt almayan bir ortam saklama için uygundur. Çocukların ulaşamayacağı yükseklikte bir rafta ve ya kapalı bir dolapta muhafaza edilebilir. Saklama koşulları da en az kullanım talimatları kadar önemlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 49 tl, 2 adet ürün 79 tl ve 3 adet ise 99 tl olarak PTT, MNG, Aras Kargoyla kapınıza kadar gelir ve kapıda ödeme yapabilirsiniz.