Toma Tillo Saç Spreyi nedir nasıl kullanılır kullananlar ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toma Tillo Sprey Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sprey üretildiği ülkede oldukça yankı uyandırmış sonrasında kısa sürede diğer ülkelerden de siparişler verilmeye başlanmıştır. Kullananların yorumları, içeriği, kullanım şekli ve uygun fiyatları alıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Resmi satış sitesi olarak siz değerli müşterilerimize bu ürünü sunmaktan gurur duymaktayız. Satın almak için sitemizin basit adımlarını takip edebilirsiniz. Öncelikle bir sipariş formu doldurmanız gerekmektedir. Bu form ile bize iletmiş olduğunuz talebiniz hemen değerlendirilecektir. Stoklarımız kontrole edilip istediğiniz sayıda ürün paketlenir ve aynı gün kargo şirketine verilir. Yola çıkan paketiniz 1 ve ya 2 iş günü içinde ayağınıza kadar gelmektedir. Online ödeme ve ya kapıda ödeme yöntemlerinden biri ile de satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 
E-ticaret platformunda yer alan yüzlerce firma içinden kendi kriterlerinize uyan seçenekler bulabilir ve zahmetsizce istediğiniz ürün ya da ürünleri satın alabilirsiniz. Resmi satış sitesinden sipariş vermeniz güvenliğiniz açısından önemlidir. Böylece elinize orijinal ürün ulaşacaktır. Paketinizin size ulaşmasını kargo şirketleri sağalmaktadır. Kargo hareketlerini sitemiz üzerinden ya da kargom nerede uygulamasından izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Toma Tillo Sprey Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ürünü satın almayı düşünürken muhakkak ki incelediğiniz bazı noktalar vardır. Bunlardan biri de kullanım şeklidir. Çünkü kullanımın pratikliği sizin ürünü tercih etmenize sebep olmaktadır. Toma Tillo Sprey de gerek küçük kutusu gerek sprey formunda olması ile size zamandan tasarruf ettirmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanabilirsiniz. Püskürterek uyguladığınız bölgede yaklaşık 30 dakika kalması gerekmektedir. Sonrasında yıkayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Toma Tillo Sprey saf Meksika domatesi kabuğu soğuk sıkım öz suyu kullanılarak elde edilmiştir. Yani % 100 bitkiseldir. Bitkisel içerikler son günlerde özellikle bilinçli tüketicilerin dikkatinden kaçmayan bir ayrıntıdır. Bu muhteviyat ürünü daha da cazip hale getirmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Devam eden kampanyamız ile 1 adet ürün 59 tl, 3 adet 112 tl (45-60 günlük paket ), 6 adet 189 tl ( 90-120 günlük paket ) olarak satılmaktadır. MNG, PTT, Aras Kargoyla teslim edilmektedir.