Genome White Aklık Kremi Nedir, Kullananlar, Nasıl Kullanılır, Orijinal

 

 

Genome White Aklık Kremi Nedir ?

 

 

 

 

Sitemiz her bir müşteri için aynı ayrıcalıklı ve kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunmaktadır. Bu yönde çalışan deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz alış verişinizden keyif almanızı sağlamaktadır. Sipariş formlarında sorulan gereksiz sorular bizim sitemizde bulunmamaktadır. Formda adınız, soyadınız, adres bilgileriniz, dilerseniz kargo seçiminiz, işaretleyebileceğiniz ödeme şeklinizle ilgili kısımlar bulunmaktadır.

 

 

 

Bazı sitelerde bu sorular uzadıkça uzamakta ve sipariş formu bir ankete dönüşmektedir. Adres bilgilerinizi açık ve anlaşılır bir biçimde giriniz. Teslimatın sorunsuz gerçekleşebilmesi için bu önemlidir. Eğer doğru olmayan ve ya eksik olan bir bilgi girdiğinizi düşünüyorsanız günün her saati Genome white müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

En sık rastlanılan sorular kuşkusuz ki kargo hareketleri ile ilgilidir. Çünkü sanal bir dünyada yaptığınız alış verişi gerçek hayata uyarlama kısmı kargonun size ulaşması ile gerçekleşmektedir. Kargo firmasının çalışma prensibi, satın alma işlemlerini yaptığınız internet adresinin güvenilirliği ve kalitesi bu adımları değiştirmektedir. Sitemiz resmi satış sitesidir. Ürünleriniz orijinal olarak gönderilmektedir. Kargo hareketlerini de sitemiz üzerinden takip edebilme imkanı sağlanmıştır.

 

 

 

Ürünü Nasıl Kullanmalıyım ?

 

 

 

Genome white aklık kremi kullanımı biyo manyetik bir maskedir. İçerisinde sadece bitkiler ve bitki özleri kullanılmıştır. %100 bitkisel olan ürün kullanımı için cildinizin temiz olması gerekmektedir. Bu adımdan sonra yavaşça ve eşit bir şekilde üründen sürebilirsiniz. Her noktaya ulaştığınızdan emin olduktan sonra yaklaşık 10 dakika bekletip yıkayabilirsiniz. İşlem bu kadar kolay ve pratiktir. İhtiyaç duyduğunuz anda tekrar yapabilirsiniz. Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir ve ilaç olarak kullanılmaz. Kullanım talimatları ambalajda yazar ve okumadan kullanmayınız.

 

 

Saklama Koşulları !

 

 

 

Aklık kremi kendi orijinal kutusunda size teslim edilir ve yine bu kutu içerisinde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün rutubetsiz ortamda, serin ve kuru bir yerde, güneş ışığını direkt almayacak bir noktada saklanmalıdır. Kullanmadan önce kutu üzerinde yazan açıklayıcı bilgileri de okumanız da fayda vardır. Ürün bir ilaç değildir, bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır.

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

Genome white sitemizde hala kampanyalı tanıtım fiyatlarıyla satılmaktadır. Buna göre oluşan listede 1 adet ürün 115 tl, 2 adet ürün 175 tl, 3 adet ürün 220 tl olarak satılmaktadır.