Keto Tabs nedir, Keto Tabs ketojenik tablet nereden alınır kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Tabs Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı ürünler için nerelerden alış veriş yapılacağı bir kararsızlık mevzusu olabilmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan her alış verişte müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışıldığı için tercih edilme oranımız da oldukça yüksektir. Şimdi sizler de bu ürün için hemen sipariş formu oluşturmaya başlayabilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Satış aşamaları için site içerisinde bulunan sipariş form sayfasını doldurmak ile işe başlayabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili taleplerinizi belirttiğinizde ve kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde geriye sadece arkanıza yaslanarak beklemek kalacaktır. Hızlı teslimat ile kısa sürede paketiniz elinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğinizde yani istediğiniz ürünü, miktarını, ad, soyad ve adres bilgilerinizi bize ulaştırdığınızda aynı gün kargo işlemleriniz de başlatılır. PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo ile taşınmaya başlanan paketiniz yaklaşık 1 ile 2 iş günü içinde adresinizde olur. Hava koşulları da bu süreçte etkili olmaktadır. Sorunsuz bir teslimat için adres bilgileriniz açık ve anlaşılır olmalıdır. İsterseniz kendiniz bir kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nerede Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Tabs için ödemenizi isterseniz kapıda ödem ile teslimat sırasında yapabilirsiniz. Bu yöntemde nakit ya da kredi kartı ile satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. İsterseniz havale ve ya EFT de yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen size ait olan bu seçenekler ile ilgili seçimi sipariş formunuzda belirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi ve İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Tabs günlük kullanım için uygun bir üründür. Günde iki sefer alınabilmektedir. Bu uygulama sırasında bir bardak oda sıcaklığındaki suyun içine bir adet tablet atmalısınız. Tablet kısa sürede su içinde çözünecektir. Bundan sonra tüketebilirsiniz. Bu işlemi günde iki kez ve yemeklerden yaklaşık yarım saat önce yapabilirsiniz. İçeriğinde matcha klorofil, L-carnitine, kitosan ve kazein kullanılmıştır. Orijinal ürününüzü kendi kutusunda ve rutubetten uzak bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnanılmaz Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsteyen herkes sahip olabilsin diye 1 adet ürün yalnızca 90 tl, 2 adet 159 tl, 3 adet 198 tl, 6 adet 359 tl’dir.  Üstelik çoklu siparişlerinizde kargo ücretsizdir.