Collagen Multi nedir , collagen multi nereden alınır resmi satış sitesi

 

 

 


 

 

 

Collagen Multi Fiyat Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Kendi çapında birçok noktada üne kavuşmuş olan marka şimdi ülkemizde de satışa sunulmuştur. Satış aşamalarını sitemiz üzerindeki kolay adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.  için collagen multi  yüzlerce farklı fiyat seçeneği mevcuttur. Ancak resmi olarak satış yapan sitemiz bu fiyatlardan en cazip olanlarını herkese ulaşabilmek için hazırlamış bulunmaktadır. Buna göre 1 adet 89 tl’ye, 2 adet 149 tl’ye, 3 adet 199 tl’ye ve 6 adet ise 299 tl’ye satılmaktadır. Bu avantajlı fiyatlardan kendi cebinize uygun olanı tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Çok sayıda satın almak isterseniz ücretsiz kargo hediyenizi unutmayınız.

 

 

 

Ürün Bileşenleri;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Collagen multi FDA içerikli ve bitkisel bir üründür. Bir ilaç değildir ve her hangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Muhteviyattaki bileşenler kalsiyum, glutamic acid, omega9, alpha lipoic oil, serinaid, vitamin E molybdenum, omega3, ginko biloba, vitamin B12, vitamin C, L-methionie, zinc, L-arginine, Korean ginseng, solenium, folik asit, potasyum, cromium, omega6, magnezyum, biotinden oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Collagen Multi Sipariş ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçeden oluşan adres detayları ile birlikte kaç adet ürün gereksinimi duyduğunuzu belirttiğiniz sipariş formunuz kısa sürede hazır olur. Sipariş verdiğinizde bize ulaşan bilgileriniz ışığında özel paketiniz yapılmaya başlanır. Kargo şirketine verilir. Seçtiğiniz miktar için belirlenen fiyatı EFT ve ya havale ile kredi kartı ile internet sayfamız üzerinden ödeyebilirsiniz. Ancak isterseniz paket elinize ulaştığında adresinizde kapıda ödeme ile de nakit olarak ve ya kredi kartı ile satın alımı tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Collagen Multi Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verdiğiniz ve adımları takip ederek satın alarak sahip olduğunuz orijinal ürün 30 adetlik softgel kapsülden meydana gelen paketiyle size teslim edilir. Güvenlik etiketli bu ürünü günde bir kez kullanmanız önerilmektedir. Böylece bir kutu size bir ay yetecektir. Kullanım için kutu üzerindeki bilgileri de okuyabilirsiniz. Ürün kendi ambalajında rutubetsiz bir ortamda saklanmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siparişinizle aynı gün yola çıkan paketiniz MNG Kargo, PTT Kargo, Aras Kargo ile taşınarak kısa sürede sahibine yani size ulaştırılır.