Doal Keratin Sütü Şampuanı nedir, Doal Keratin Sütü Şampuanı almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

Doğal Keratin Sütü Şampuanı Sipariş

 

 

 

 

 

 

 

Ürün talebinde bulunan bir müşteri özellikle internet ortamında bulunan bir satış firmasından istekte bulunuyor ise öncelikli olarak sipariş vermesi yani sipariş bilgilerini firmaya iletmesi gerekmektedir. Peki, nedir bu sipariş bilgileri? Adınız, soyadınız paketin kime teslim edileceği konusunda, adres bilgileriniz paketin nereye gönderileceği konusunda bilgi vermektedir. Bu sebeple de önemlidir. Bu ayrıntıların eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir. Bunların yanı sıra gönderimi yapacak olan kargo şirketini ve ya ödeme yapacağınız şekli sadece işaretleyerek de bu form içinde belirleyebilir ve bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ve ya isteğinize göre ürünleriniz sizin vermiş olduğunuz adres bilgilerine göre yola çıkar. Sipariş verdiğiniz aynı gün PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo tarafından paketiniz taşınmaya başlar. Üstelik bu hızlı teslimat ile paketiniz sandığınızdan daha kısa sürede elinizde olur. Kargo işlemlerini yani takip hareketlerini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Resmi satış sitemiz içinde bulunan müşteri destek hattı sizin için ve size özel olarak çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın almak isteyen herkes aynı bütçeye ve ya aynı ödeme kolaylığına sahip değildir. Herkesin kendine ayırdığı bütçesi vardır. Bazı ürünlerin önem sırası da yine herkes için farklılık gösterebilir. Bunun için sitemiz birden fazla seçenek ile herkese uygun bir ödeme sunmayı önemsemektedir. Kapıda ödeme yöntemi, havale, EFT ve ya kredi kartı bilgileri ile internet üzerinden yapılan ödemeler bu seçeneklerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünü Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir siparişi hazırlarken siz de kullanım şekline göre karar verebilir buna göre satın alabilir ya da almayabilirsiniz. Şampuan oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Her duşta sadece 3 dakikanızı ayırmanız yeterdir. Islak saçınıza uygulayarak masaj yapabilirsiniz. Sonunda da durulayarak uygulamayı sonlandırmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçindekiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğal keratin sütü şampuanı bitkisel bileşenlerle elde edilmiştir. K vitamini, proteinler, atkuyruğu bitkisi ve keratin bunlar arasındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl, 2 adet 139 tl ve 3 adet ürün ise 179 tl olarak satılmaktadır. Çoklu alımlarda ise kargo ücretsizdir.