Enginar macunu nedir , Mahmut efendi enginar macunu nereden alınır ?

 

 

 

 

Mahmut Efendi Enginar Macunu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen her platformda görmeye başladığınız, adını sıklıkla duyduğunuz ve denemek istediğiniz bu ürün şimdi resmi satış sitemizde değerli alıcılarıyla buluşmaktadır. Her bir müşterimize aynı özen ve kaliteyle hizmet sunduğumuz alış verişinizden keyif almanızı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyeti ile çalışan uzman ekibimiz ve deneyimli kadromuz sayesinde haftanın her günü ve her saati sipariş verebilirsiniz. İşlemleriniz hızlı bir şekilde ilerleyecek ve ürününüze güvenle ulaşarak aradığınız alış veriş deneyimini yaşayacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7/24 çalışan müşteri temsilcilerimiz sipariş formu ile ilgili yapmak istediğiniz düzenlemelerde, kargo hareketlerinin takibinde, teslimatta yaşanabilecek olasılıklarda kısacası alış verişinizin her aşamasında sizlerin yanında olmayı amaç edinmiştir. Müşteri temsilcilerimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Enginar Macunu Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B,r ürün satın alırken içeriğine, adına, nasıl kullanıldığına bakarak kararınızı verirsiniz. Biz de şimdi sizler için bu sorulara cevap olabilecek tanıtıcı yazılarımızı sunmak ile gurur duymaktayız. Ürün kullanımı günde iki kez olarak tavsiye edilmektedir. Her defasında 1 tatlı kaşığı almanız yeterlidir. Sabah ve akşam yemeklerinizden sonra tüketebilirsiniz. Ürünün bir ilaç olmadığını, bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılmadığını unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerik Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun içeriği tamamen bitkiseldir. İçinde bitki ve bitki özleri kullanılmıştır. Potasyum, K ve C vitaminleri, magnezyum, çinko, demir gibi bileşenlerden oluşmuştur. İlave içerik ve kullanım bilgileri için orijinal kutu üzerinde yer alan açıklamaları da okuyabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra hologram etiketli kutu üzerindeki bilgileri inceleyerek kullanıma başlayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun orijinal kutusunda ve kapağı sıkı bir şekilde kapalı olarak muhafaza edilmelidir.  Rutubetsiz, serin ve kuru bir ortamda, çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır. Kullanım sırasında oluşabilecek bir olumsuzluk durumunda kullanımı hemen bırakmalısınız. En yakınınızda bulunan bir sağlık kuruluşundan da bu konuda destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo kalitesi ile gelen paketinizi kapıda ödeme ve ya havale EFT yollarıyla ödeme yaparak teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3’lü set 79 tl, 6’lı set 149 tl, 9’lu set 199 tl’dir.