Therma Epimedyumlu Macun Nereden Temin Edilir , Therma Epimedyumlu Macun Nedir ?

 

 

 

 

 

Therma Epimedyumlu Macun Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

Bu ürün ile ilgili internet satış sitelerinde ve ya sosyal medya üzerinde tanıtıcı reklam ve yazıları ile karşılaşabilirsiniz. Yapacağınız araştırma sonucunda ürün içeriği, kullanım şekli ve ya kullananların yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Satın almaya karar verdiğinizde ise resmi satış sitemiz üzerinden tek tıkla sipariş verebilir ve arkanıza yaslanarak gönül rahatlığı ile teslimatı bekleyebilirsiniz. Ürün size orijinal olarak teslim edildikten sonra da istediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanmadan önce orijinal kutu ve ya ambalaj üzerinde yazan açıklamaları da okuyunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme ve Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş vermek için adınız, soyadınız ve adresinizin de yazılı olacağı formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz. Sipariş ver butonuna tıklamadan önce isterseniz paketinizin taşıma işlemini yapacak kargo şirketini de işaretleyerek seçebilirsiniz. Ödeme tipi seçiminizi de yapabilir ve satın alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo firmalarından biri ile paketiniz en geç iki iş günü sonunda size teslim edilir. Çoklu alımlarda kargo hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Teslimat ve Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teslimatı gerçekleştiren kargo şirketi çalışanının yanında pos cihazı bulunmaktadır. Bu sayede kapıda ödeme yönteminde kredi kartı ile satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz nakit para da kullanabilirsiniz. Havale ve ya EFT yapmak da diğer ödeme şekilleri arasındadır. Tercih tamamen size aittir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun tamamen bitkisel bileşenler bir araya getirilerek üretilmektedir. İçeriğinin bitkisel oluşu pek çok bilinçli tüketicinin de dikkatini çekmektedir. Dut şurubu, lepidyum, American ginseng, gingko polen, bal, glikoz şurubu, epimedyum, tarçın, havlıcan, zencefil, biloba, bal kabağı, ısırgan otu, Sibirya ginsengi, demirdikeni, vanilya aroması, kola bitkisi, arı sütü, soya unu, keçiboynuzu ve yulaf kullanılarak elde edilmiştir. Ürünü rutubetsiz, direkt güneş ışığından uzakta, serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

 

Kullanım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 ve ya 2 çay kaşığı olarak akşam yatmadan önce tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 29, 2 adet 59 ve 3 adet ürün 79 tl’dir.