Gümüş suyu 1 litre, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları, fiyat, ucuz

 

 

 

 

 

 

 

 

Gümüş Suyu 1 Litre Sitemizde!

 

 

 

 

İnternet dünyasının geniş imkanları dahilinde alış veriş seçenekleri de bulunmaktadır. Alış veriş yapmak için çok fazla vakit harcamadan ve en önemlisi hiç yorulmadan internette bulunan satış sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizden de ad, soyad ve adres bilgilerinizi girerek sipariş formunuzu hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ürün talebinizin detaylarına göre stoklardan hazırlanan ürün ve ya ürünleriniz paketleme servisine gönderilir. Burada size özel olarak özenle paketlenir. Bu paket istediğiniz kargo şirketi çalışanına aynı gün teslim edilir. Gümüş suyu 1 litre en geç 4 iş günü sonunda da sahibine yani size ulaştırılır.

 

 

 

 

 

Ürün Teslimatı !

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketi ile sorunsuzca teslim edilen ürününüzü dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Kapınıza kadar gelen paketiniz 1 ile 2 iş günü içinde size ulaştırılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bazı müşterilerimiz ise teslimatı kargo şubelerine giderek kendileri gerçekleştirmektedir. Yani seçtiği kargo şubesine giderek paketini almaktadır. Kargo hareketleri için de müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çoklu alımlarda kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

 

 

 

 

 

 

Gümüş suyu 1 litre için ödeme yapabileceğiniz birkaç farklı kanal mevcuttur. Kapıda ödeme yöntemi ise en çok tercih edilenidir. Çünkü müşteriler özellikle ürünlerini gerçekte görebildikten sonra ödeme yapmayı daha güvenilir bulmaktadır. Bu şekilde ödeme yaparken nakit para ve ya kredi arktı tercih edebilirsiniz. Havale ve ya EFT ile de internet üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gümüş Suyu 1 Litre Kullanım Önerisi ?

 

 

 

 

 

 

 

Ürün pek çok farklı şekilde kullanılmaktadır. Kullanım şekilleri duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Günde 1 ve ya 3 kaşığı alınması önerilir. Kullanım talimatları kutu ve ambalajda tüketicilere üreten firma tarafından yazılmıştır.

 

 

 

 

 

 

Ayrıca kullanırken tahta ve ya plastik kaşık kullanılması önerilir. Metal kaşık kullanılmamalıdır. Ürünü buzdolabında saklamayınız. Oda sıcaklığında ve direkt güneş ışığı almayan bir yerde muhafaza edilmelidir. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 1 yıldır. Gümüş suyu 1 litre gıda takviyesidir, ilaç değildir.