Proment Damla nedir, Proment Damla nereden alınır ?

 

 

 

Proment Damla Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

Damla içeriği ve kullanım şekli hakkında bilgi edindiyseniz ve size uygun bir ürün olduğuna karar verdiyseniz şimdi sırada bu ürünü nereden ve nasıl satın alacağınız vardır. Bunun için de resmi satış sitemizi kullanabilirsiniz. Ürün sipariş formunuzu düzenledikten sonra tek tıkla sipariş ver butonuna basarak bize iletebilirsiniz. İlgili birimimizin ekranına düşen talebiniz aynı gün değerlendirilir ve kargo işlemleri başlatılır. Paketiniz bir ve ya iki iş günü süre zarfında kapınızda olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz her bir sipariş için her bir müşteriye orijinal ürün gönderimi yapmaktadır. Orijinal ürün sahibi olduğunuzda üretici firmadan direkt size ulaşan bilgilere de sahip olursunuz. Orijinal kutu ve ya ambalaj üzerinde ürünün tam adı, üretici firma bilgileri, içerik detayları, kullanım talimatı, sakamla koşulları ve son kullanma tarihi gibi açıklamalar yer almaktadır. Bu açıklayıcı yazıları okuduktan sonra dilediğiniz zaman ürün kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hologram etiketi buluna ürününüzü istediğiniz zaman kullanmaya ve denemeye başlayabilirsiniz. Düzenli kullanım önerilmektedir. Bunun için günde iki sefer kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu iki kullanım bir kez sabah ve bir kez akşam olabilmektedir. Bir bardak suyun içine 2 damla damlatılarak zahmetsizce tüketilebilmektedir. Kullanım şekli için kutu üzerinde yazanları da okuyabilirsiniz. Kullanım sırasında oluşabilecekler için bir sağlık kuruluşundan da destek alabilirsiniz. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla için ödeme yapabileceğiniz pek çok kanal vardır. Bunlardan en çok tercih edileni ise kapıda ödeme yöntemidir. Bu yöntemde kredi kartı kullanarak ya da nakit para vererek ürün ödemesi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra EFT ve ya havale gibi online seçenekleri de seçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo şirketleri ile sorunsuz bir teslimat yaşarsınız. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 89 tl + 8 tl kargo, 3 adet Proment damla + 1 adet serum hediye 149 tl ve 6 adet Proment damla +3 adet serum hediye 229 tl’dir.