Dr Piton nedir, Dr Piton alırken nelere dikkat etmeliyiz?

 

 

 

 

 

Dr Piton Sipariş Verme

 

 

 

 

 

Eğer bu ürünü satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Resmi satış sitemiz sipariş veren her bir müşteri için aynı özenle orijinal ürün temin etmekte, paketlemekte ve kargo şirketine vermektedir. Sipariş formunda ürünün kime ve nereye gönderileceği bilgisi için ad, soyad, adres için boşluklar bulunmaktadır. Bu boşluklara doğru, eksiksiz, açık ve anlaşılır biçimde kişisel bilgilerinizi giriniz. Böylece sorunsuz bir teslimat için adım atılmış olur.

 

 

 

 

Kargo Ne Zaman Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışan PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo firmalarından biri ile üstelik sadece sizin seçeceğiniz biri ile paketiniz itina ile taşınır ve sorun yaşanmadan teslim edilir. Bu işlem bir ve ya iki iş günü içinde gerçekleşmektedir. Böylece siz değerli müşterilerimiz de uzun süreler beklemeden orijinal ürününüze kavuşmuş olursunuz. Hologram etiketli ürününüzü kullanmadan önce kutu üzerinde yazan açıklamaları okumanız tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Bileşenleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Piton tamamen bitkisel içerikli bir üründür. İçinde kullanılan bileşenler bitki, bitki özleri ve suları kullanılarak elde edilmiştir. Bu içerik kullanıcı yorumlarındaki beğeni oranını da arttırmaktadır. Herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılmamaktadır. Bir hekim tarafından reçete edilmez. Herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşırsanız kullanımı bırakınız ve en yakınınızdaki sağlık kuruluşundan destek alınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

Gayet kolay ve pratik bir uygulaması vardır. Zaten ürün dörtlü set halinde size gönderilir. İçinde 2 adet jel ve 2 adet de kapsül bulunmaktadır. Jel uygun bölgeye sürülür. Kapsülü ise bol su ile alabilirsiniz. Günde bir adet kapsül önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi Nasıl Yapılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaç adet ürün sipariş ettiğinize bağlı olarak ödeyeceğiniz tutar belli olur. Bu ödemeyi havale, EFT gibi online işlemler ile yapabilirsiniz. Ama isterseniz kapıda ödeme yöntemini de kullanarak kredi kartıyla ve ya nakit olarak da ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 4’lü set 99 tl + kargo bedeli, 2 adet 4’lü set 189 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 4’lü set 279 tl + ücretsiz kargodur.