Eyevess Göz Damlası nedir, Eyevess Göz Damlası resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

Eyevess Göz Damlası Nereden Temin Edilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullandığınız ve bir yenisini almaya karar verdiğiniz ya da internet ortamında duyduğunuz, incelediğiniz ve alıp denemeye başlamak istediğiniz bir ürün için yine internet satış sitelerini kullanmak en pratik alış veriş yöntemidir. Bu yöntem ile ürün hakkında bilgi edinebilir, satış yapan firmalar arasında karşılaştırma yapabilir ve sonuçta istediğiniz kendinize uygun bulduğunuz bir adresten sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizden de kolaylıkla sipariş formu hazırlayabilir ve hızlı teslimat ile gelecek olan paketinizi gönül rahatlığı ile bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş verebilmek için resmi satış sitemizde bulunan tanıtıcı yazıyı okuduktan sonra kolay sekmelerle sipariş formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Form ad, soyad ve adres bilgilerinizi girebileceğiniz uygun boşluklar ile hazırlanmıştır. Bu alanlara bilgilerinizi doğru olarak girebilirsiniz. Herhangi bir düzeltme ve ya düzenleme için ise müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Sipariş ver butonuna bastıktan sonra istekleriniz ve iletişim bilgileriniz sorunsuzca tarafımıza ulaşır. Gönderim için hazırlıklar başlatılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo süreci bir internet alış verişinin olmazsa olmaz kısmıdır. Bunun için de oldukça önemli ve hassastır. Resmi satış sitemiz orijinal ürün ve ya ürünlerinizi PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo güvencesi ile sizlere ulaştırmaktadır. Yaklaşık 1 ile 2 iş günü arasında elinizde olan paketiniz sadece sizin istediğiniz adreste teslim edilir.

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damla siparişi verdiğinizde istediğiniz sayıda ürün paketlenir ve kargo aracılığı ile size gönderilir. Gönderim hızlı teslimat ile sağlanır ve en geç iki iş günü sonunda paketiniz elinizde olur. Teslimat gerçekleşirken ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntem kapıda ödeme yöntemidir ve nakit para ve ya kredi kartıyla yapılabilir. İsterseniz EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Damla Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel içeriği ile dikkatleri çeken ürün kolay kullanımı ile de beğeni toplamaktadır. Günde iki kez damlatılarak kullanılması tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 69 tl + 9 tl kargo bedeli, 2 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 129 tl + ücretsiz kargodur.