Kekreyemiş Tozu orjinal, Kekreyemiş Tozu kimler kullanabilir ?

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Nedir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adını sıklıkla duymaya başladığınız ürün ile ilgili tanıtıcı yazıları okuyabilir, reklamları takip edebilir, kullanıcı yorumlarından fikir sahibi olabilir ve en nihayetinde resmi satış sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Toz olarak bulunan ürün kolay kullanımlıdır. Su, çay, yoğurdunuza karıştırarak kolayca tüketebilirsiniz. Hologram etiketli olarak size ulaşan ürün tamamen orijinaldir. İnternet kullanıcıları için kolay sipariş, hızlı teslimat ve ödeme kolaylıkları gibi ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile siz de bu ürüne pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer siz de bu ürün ile ilgili gereken bilgileri edindiniz ve satın alarak denemeye başlamak istediyseniz resmi satış sitemizi ziyaret ederek hemen bir ürün talep formu oluşturabilirsiniz. Bu formda bulunan ad, soyad ve adres seçeneklerini doğru bilgiler ile doldurduğunuzda sorunsuz bir teslimat yaşanacaktır. Sipariş kısmında gönderimi sağlayacak olan kargo firmasını da seçebilirsiniz. Hatta ödeme kanalınızı da işaretleyerek belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürüne gerek gerçek ortamda gerek ise sanal ortamda başlattığınız bir alış veriş sonunda sahip olabilmek için ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ödeme için miktarı güncel fiyat listemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Kendi ödeme kolaylığınızı düşünerek vereceğiniz karar doğrultusunda kapıda ödeme yöntemi, havale ve ya EFT seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş tozu için sipariş verdiğiniz aynı gün kargo hareketleri başlamaktadır. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo güvencesi ile taşınan siparişiniz iki iş günü içinde ayağınıza kadar gelmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteviyat ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle bilinçli tüketicilerimizin tercih ettiği gibi tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bu ürün de bu sebeple oldukça gündemdedir. Kullanım için bir bardak suyunuza, çayınıza ya da bir kâse yoğurdunuza karıştırmanız tavsiye edilmektedir. Günde bir defa ve 1 ya da 2 kaşık koymanız yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediyedir.