Kolajen Maskesi nedir, Kolajen Maskesi resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolajen Maskesi Nasıl Satın Alabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınız olan bir ürünü satın alabilmek için artık mağazalar arasında dolaşıp yorulmanıza ve gün sonunda karışan kafanız ile ürün sahibi olamamanıza gerek kalmadı. Tüm işlemlerinizi evinizde, ofisinizde internet üzerinden kolaylıkla yapabilir ve yorulmadan, vakit kaybetmeden kolayca yapabilirsiniz. Resmi satış sitemizden vereceğiniz ürün siparişi ile kısa sürede orijinal ürününüze kavuşabilir ve dilediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki satın alım adımlarını takip edebilirsiniz.  Tanıtıcı yazı ve ya reklamları, kullanıcı yorumları gibi bölümlerden ürünü inceleyebilir ve size uygun olup olmadığına da karar verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formu sitemizde gayet pratik bir şekilde ilerleyebileceğiniz gibi hazırlanmıştır. Gereksiz sorular ve uzun, sıkıcı formlar gibi vaktinizi almamaktadır. Teslimatın kime yapılacağı bilgisi için adınız, soyadınız, paketinizin nereye taşınacağı bilgisi için adres detaylarınız formda bulunmalıdır. Özellikle adres bilgileriniz açık, anlaşılır ve güncel olmalıdır. Böylece sipariş paketiniz size sorun yaşanmadan ulaştırılmaktadır. Eksik ve ya hatalı girdiğiniz verileri yeniden düzenlemek için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ne zaman Elime Ulaşır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzda bulunan tüm verilerin doğruluğundan emin olduktan sonra sipariş ver butonuna tıklayarak onaylayabilirsiniz. İlgili birimimizin ekranına düşen bilgileriniz hemen değerlendirilir ve paketiniz itina ile hazırlanır. MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile taşınır ve adresinize gönderilir. Teslimat için geçen süre yaklaşık iki iş günü kadardır. Kargo hareketlerini resmi satış sitemizden de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almak istediğiniz ürün ve ya ürünler için ödeme yapabileceğiniz online ödeme seçenekleri de mevcuttur. Bu şıklar arasında havale, EFT gibi kolay yöntemler bulunmaktadır. Fakat bu şekilde ödeme yapmak istemeyenler için kapıda ödeme yöntemi de mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maske İçeriği ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde hexyl cinnam aldehyd, linalool, parfüm, aqua, rumex acetosella extract, lavandula stoechas extract bulunan ürün fırçayla temiz cilde sürülür, bekletilir, soyulur ve durulanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.