Keto Guru orjinal nasıl alınır, Keto Guru almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

Keto Guru Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürün ile ilgili son günlerde oldukça fazla sayıda yorum, içerik ve kullanım bilgisiyle ilgili tanıtıcı yazılar görüyorsanız ve satın alarak kullanmaya başlamayı düşünüyorsanız resmi satış sitemizde siz değerli müşterilerimiz için sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. İlk adım olarak ürün ile ilgili isteklerinizin ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı bir ürün talep formu hazırlamanız gerekmektedir. Tüm verilerin eksiksiz ve güncel olması gereken bu formda kargo şirketi için bile seçim yapabilirsiniz. Kargo şirketi hazırlanan paketinizi alır ve verdiğiniz adrese ulaştırır. Teslimat güler yüzlü çalışan tarafından yalnızca size yapılır. Ödemenizi de dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Bilgileri Düzenleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş bilgiler aslında internet alış verişinin en önemli kısmıdır. Çünkü bu noktada istediğiniz ürün, bu üründen kaç adet talep ettiğiniz, paketinizin nereye ve kime teslim edileceği bilgileri yer almaktadır. Bu yüzden de form doldurulurken bilgilerinizin tam olması gerekmektedir. Eğer herhangi bir eksik ve ya hata olduğunu düşünürseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

 

 

 

Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo işlemleri sipariş verdiğiniz gün saati uygun ise hemen başlatılmaktadır. Belirttiğiniz sayıda ürün için paketleme servisi devreye girer ve özenle hazır hale getirdikleri paketinizi kargo firmasına ulaştırır. Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargoyla taşınan paketiniz yaklaşık bir ile iki iş günü içinde, hava koşulları da düşünülerek, size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemizin sunduğu imkânlardan biri de teslimat sırasında kapıda ödeme yöntemini kullanabilmenizdir. Paketinizi alırken ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bileşenleri Nedir, Nasıl Kullanılır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bileşenleri arasında kito kompleksi, B6, B3 vitaminleri, magnezyum, potasyum, glutamin bulunmaktadır. Kullanım için yemek sırasında uygulamanız tavsiye edilmektedir. Bir bardak oda sıcaklığındaki suyun içine bir adet tableti atarak çözdürün ve tüketin. Günde iki kez kullanılabilmektedir. Ürün bir ilaç kategorisinde değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargodur.