Ekinezya 300 Şurubu nedir, Ekinezya 300 Şurubu nereden alınır ?


Ekinezya 300 Şurubu Satın Alırken

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden alış veriş yaparken satın alma adımlarını kolaylıkla takip edebilir ve hızlı, pratik işlemler ile kısa sürede istediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz. E-ticarette yer alan ürün satış firmalarından birini seçebilir ve sipariş formu hazırlayarak alış verişinizi başlatabilirsiniz. Sipariş formunda gereken bilgileri uygun boşluklara girebilirsiniz. Bu veriler tamamen doğru, güncel ve eksiksiz olmalıdır. Özellikle adres bilgileriniz açık ve anlaşılır olmalıdır. Teslimatta herhangi bir sorun yaşanmaması için bu önemli ve gereklidir. Bundan sonrası ise gönül rahatlığı ile bekleyeceğiniz kargo sürecidir. Resmi satış sitemizde siparişten teslimata müşterilerimizin yanında olan bir müşteri destek hattımız da bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme Seçeneği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürünü satın alırken ödeme yapabileceğiniz birkaç seçenekten olan online ödeme yine internet üzerinden yapılmaktadır. EFT ve ya havale yapabileceğiniz bu seçenek sanal ortamda gerçekleşmektedir. İsteyen müşterilerimiz ise kapıda ödeme yöntemi ile de satın alım yapabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürün için sizin seçtiğiniz kargo şirketi ile gönderim yapılabilmektedir. PTT Kargo, MNG kargo ya da Aras Kargo kalitesi ile taşınan paketiniz istediğiniz adreste size teslim edilmektedir. Seçimi sipariş formunuzda belirtebilirsiniz. Sipariş saatinize göre aynı gün yola çıkabilen paketiniz bir ile iki iş günü içinde elinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

İçindeki Bileşenler Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürünü satın almadan önce içeriğinde bulunan maddeler araştırılmakta öğrenilmekte ve buna göre satın alınarak kullanılmaya başlanmaktadır. Bitkisel bileşenlerle bir araya getirilen ürün ekspektoran ve dekonjestan bir üründür. Şurup 250 ml şişesi ile satışa sunulmuştur. Hologram etiketli yani orijinal olarak siz değerli alıcılarına ulaştırılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün şurup olarak satılmakta ve günlük olarak kullanılabilmektedir. Bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisi için kullanılmamaktadır. Kullanım bilgilerine yine güvenlik etiketli ürün kutu ve ya ambalajı üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ürün Fiyatı

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 102 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 179 tl +ücretsiz kargo, 3 adet 249 tl + ücretsiz kargo, 5 adet 339 tl + ücretsiz kargodur.