Kilis Macunu nedir, Kilis Macunu nereden alınır ?

 

Kilis Macunu Resmi Satış İşlemleri

 

 

Ürün satış işlemleri her zaman sıkıcı ve yorucu olmamaktadır. Özellikle internet alış verişleri oldukça kolay ve zahmetsiz olarak gerçekleşmektedir. Çünkü sadece internet erişiminizin olması yeterlidir. Akıllı telefon, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan dilediğiniz her yerde satış yapan sitelere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Tek dikkat edilmesi gereken ise resmi satış sitelerini kullanmaktır. Sitemizden ürün talep formu hazırlayarak isteğinizi belirtebilirsiniz. Bir ve ya daha fazla sayıda ürününüz orijinal olarak temin edilir, kargo şirketine aynı gün teslim edilir ve ödeme yaptıktan sonra size ulaştırılır.

 

 

 

 

Kargo ile Gönderim

 

 

 

 

Her internet alış verişinde ürün paketi kargo şirketi yardımı ile sahibine ulaştırılır. Ancak bu basit bir işlem değildir. Özellikle sorun yaşanmayan ve zamanında teslim yapılan hizmetler daha çok tercih edilmektedir. Bunun için sitemiz Aras Kargo, MNG kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktadır. Paketiniz size özel olarak hazır hale getirildikten sonra adresinize bir ile iki iş günü arasında ulaştırılır.

 

 

 

 

Ödeme Kanalları ve Seçimi

 

 

 

 

Ödeme yapabilmek için sitemizden siz değerli kullanıcılarına sunulan birden çok seçenek bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçen kullanıcılarımız paket teslimatı yapılırken nakit ve ya kredi kartı kullanarak satın alım yapabilmektedir. İnterneti tercih edenler ise EFT ya da havale ile ödeme yapabilmektedir. Bu seçiminizi sipariş formunda işaretleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İçinde Bulunanlar Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

Satın almadan önce inceleyerek içerik bilgilerine eriştiğiniz ürün tamamen bitkiseldir. Bileşenleri arasında B1, B2, E ve C Vitaminleri, karakovan balı ve kestane özü magnezyum, propolis bulunmaktadır. Bu içerik ile hem kullananların beğenisi artmakta hem de denemeye başlamak isteyenlerin yüzdesi yükselmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolay ve pratik kullanımı olan ürün ile ilgili ilave bilgilere orijinal ürün ambalajı üzerindeki açıklamalardan da ulaşabilirsiniz. Önerilen dozda ve miktarda kullanmaya özen gösteriniz. Keyifli alışverişler.

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet Kilis Macunu 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet Kilis Macunu 149 tl + ücretsiz kargo ve 6 adet Kilis Macunu 280 tl + ücretsiz kargo olarak satışta sunulmuştur.