Ice Therapy nedir, ice Therapy alırken nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

Ice Therapy Sitemizde!

 

 

 

 

Uzun zamandır bu ürünle ilgili yazı ve reklamlara rastlıyorsanız, kullanıcı yorumlarındaki beğeni oranı gözüne çarpıyorsa, içindekiler ve kolay kullanımı dikkatinizi çekiyorsa sipariş vererek satın alabilir ve siz de denemeye başlayabilirsiniz. Bunun için resmi satış sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz sayıda ürün için talep formu oluşturabilirsiniz. Hızlı adımlarla ilerleyerek orijinal ürün ve ya ürünlerinize vereceğiniz adreste kavuşabilirsiniz. Resmi satı sitemizde bu işlemler ayrıcalıklı olarak yapılmakta ve müşteri memnuniyeti önceliğine dikkat edilmektedir. Değerli kullanıcılarımızın vaktini de önemseyerek hazırladığımız aşamalar için siz de şimdi sipariş vererek alış verişinizi başlatabilirsiniz.

 

 

 

Kargo ve Gönderim Süreci

 

 

 

E-ticarette yapılan alış verişlerde en fazla incelenen ve takip edilen kısım şüphesiz ki kargo gönderim sürecidir. Bu süreç olumlu bir şekilde yani sorunsuz teslimat ile tamamlandığında kullanıcı gerçek ve orijinal ürününü teslim almış olur. Paketinizin hızlı bir şekilde adresinize gelmesi gerekmektedir. Bunun için firmamız Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo gibi kaliteli firmalar ile çalışmaktadır. Bir ve ya iki iş gününde teslimat sağlanır.

 

 

 

İçinde Bulunanlar

 

 

 

Bileşenleri tamamen bitkisel olan ürün içinde aloe vera, hyaluronik asit ve Hindistan cevizi yağı bulunur. Son kullanma tarihi geçen ürünleri satın almayınız. Birden çok sayıda sipariş verdiğinizde kararma karşıtı serum da hediye olarak gönderilmektedir.

 

 

 

Kullanım Önerisi

 

 

 

Oldukça basit kullanımı olan ürünün 3 seans düzenli kullanımı önemlidir. Bir seans yaklaşık 15 ile 20 gün kadar sürmektedir. Bölge üzerine damlatıp 3 dakika dairesel hareketlerle masaj yapabilirsiniz. Bu basit kullanım için ilave bilgilere orijinal ürün kutusu üzerinden de ulaşabilirsiniz. Serin, kuru, rutubetsiz ve direkt güneş ışığına maruz kalmayan bir ortamda muhafaza ediniz.

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye olarak satıştadır.