Kozalak Macunu nedir, Kozalak Macunu nereden alınır ?


Kozalak Macunu Sitemizde Satışta!

 

 

Resmi satış sitemiz değerli müşterileri için pratik ve hızlı işlemler ile ilerleyebilecekleri bir alış veriş platformu hazırlamıştır. Bu sanal alanda ürün ile ilgili bilgi edinebilir, içerik ve kullanım şeklini inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Ürün talep formu hazırlarken ad, soyad, adres gibi iletişim bilgilerinizi uygun boşluklara girebilirsiniz. Size özel bir alış veriş için kargo şirketini, ödeme tipini de seçebilirsiniz. Sonunda sipariş ver butonuna tıklayarak bilgileri tarafımıza iletebilirsiniz. Aynı gün işlemleriniz değerlendirilmektedir.

 

 

 

Hızlı Teslimat

 

 

 

 

Sitemizden talep ettiğiniz sayıda ürün paketleme servisinde hazırlanarak size doğru taşınmaya başlar. Adres bilgileriniz güncel ve eksiksiz olduğunda sorunsuz ve hızlı bir teslimat gerçekleştirilir. Bunun için sipariş formundaki bilgileriniz önemlidir. MNG Kargo, PTT Kargo ya da Aras Kargo güvencesi ile paketiniz size teslim edilir. Bu işlemler yaklaşık iki iş günü kadar sürer.

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapılır?

 

 

 

 

Bu sorunun cevabı için sitemizde birden fazla seçenek vardır. Kapıda ödeme yöntemi, havale ve ya EFT alternatifleri arasında seçim yapabilirsiniz. Eğer başlattığınız alış veriş için yine internet üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale ve ya EFT şıklarını kullanabilirsiniz. Paketinizi teslim alırken yani kargo gönderimi sağlandığında satın alımınızı yapmak isterseniz ise kapıda ödeme yönteminde kredi kartı ve ya nakit para seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

Kozalak özü, zencefil ve meyan kökü ile oluşturulan ürün tamamen bitkisel bir içerik ile alıcılarıyla buluşmaktadır. Bilinçli tüketiciler ürün içeriğini inceledikten sonra satın alımını yapmaktadır.

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

Kolay uygulanan ürün günde iki kaşık olarak tüketilebilmektedir. Macun şeklinde elinize ulaşmaktadır. İlave kullanım bilgisine güvenlik etiketi bulunan orijinal ürün kutusundan da ulaşabilirsiniz. Serin ve kuru, rutubetsiz bir ortamda, direkt güneş ışığından uzak olarak muhafaza edebilirsiniz.

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

1 adet 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 139 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 kutu 199 tl + ücretsiz kargo, 6 adet 249 tl + ücretsiz kargo olarak bugün sipariş verenlere gönderilmektedir.