Cool Tea nedir, Cool Tea nereden alınır ?

 

Cool Tea Ürün Talep Formu

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün temin etmek isteyen kullanıcılarımız ilk olarak ürün talep formu hazırlamaktadır. Bu form başka sitelerde olduğu gibi gereksiz ve ya uzun sorulardan oluşmaz. Sadece teslimatta ve paket hazırlamada kullanılacak olan bilgiler arasında isim, soy isim, adres, kargo şirketi seçimi ve ödeme kanalı tercihi gibi kısımlar yer almaktadır. Her bir detayı doğru, eksiksiz ve güncel olarak hazırlamalısınız. Sorunsuz bir teslimat için bu önemlidir. Daha sonra düzeltmek ve ya güncellemek istediğiniz veriler olursa müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

İnternet kullanıcıları e-ticaret sektöründe yer alan ürün satış sitelerini kullanırken ödeme yapacakları kanalı da seçebilmektedir. Sitemizde en çok tercih edilen ise kapıda ödeme yöntemidir. Bazı kullanıcılarımız kapıda ödeme yöntemi ile gelen kargo paketini teslim alırken satın alımlarını gerçekleştirmektedir. Online şekilde ise EFT ve ya havale yapılabilmektedir. Seçim bütçenize ve ödeme kolaylığınıza göre yapılabilmektedir.

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

Bitkisel ürün bileşenleri yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, kekreyemiş mangostan, yeşil çay, maca kökü tozu, moringa yaprağı tozu gibi bitki, bitki özleri ve ya sularından elde edilen maddelerdir. Bu sebeple de satın alınma ve tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır.

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

 

Kullanımı gayet pratik ve zahmetsizdir. Sadece bir fincan sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı eklemeniz yeterlidir. İyice karıştırıp 10 dakika kadar bekleyebilirsiniz. Sonra da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kahvaltınızı yapmadan önce yerine getirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo ve Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden hologram etiketli orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Seçeceğiniz PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile paketiniz en geç iki iş günü sonunda size ulaşmış olur. Adresiniz neresi olursa olsun aynı özen ve kalite ile paketiniz size ulaşmaktadır.

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli olarak yenilenen fiyatlarımıza göre 15 günlük Cool Tea 99 tl + ücretsiz kargo, 45 günlük Cool Tea 155 tl + ücretsiz kargo ve 90 günlük 300 tl + ücretsiz kargodur.