Actiplex Resmi Satış Sitesi nedir, Actiplex Resmi Satış Sitesi alanlar ve kullananlar ?

 

 

 

Actiplex Resmi Satış Sitesi
E-ticaret sektörünü kullanarak ürün satın almak en kolay ve pratik alış veriş yöntemlerindendir. Çünkü oturduğunuz yerden tek tıkla yapabileceğiniz alış veriş için hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Akıllı telefon, bilgisayar ve ya tabletlerinizden sadece internet erişiminizi sağlayarak kolaylıkla ürün siparişi verebilirsiniz. Bu yöntemde resmi satış sitemizi ziyaret ederek işlem yapabilirsiniz. Sitemizde tüm satın alma adımları hızla ve zahmetsizce ilerlemektedir. Sipariş formunda iletişim bilgileriniz ve ürün ile ilgili istekleriniz belirtildikten sonra kargo ve teslimat ile tamamlanan alış verişinizde orijinal ürün sahibi olabilirsiniz.

 
Orijinal Ürün Gönderimi

 

 
Gereksinim duyduğunuz miktarda ürün temin etmek için sitemizi ziyaret edip sipariş formunuzu hazırladıktan sonra hologram etiketli orijinal ürün stoklarımızdan temin edilmektedir. Stoklarımız her bir müşterimize cevap verebilmek için sürekli yenilenmektedir. Güvenlik etiketli orijinal ürün kutusu ve ya ambalajı üzerinde ürün adı, içerik bilgisi, kullanım şekli, saklama koşulları gibi detaylar da açıklanmıştır. Kullanımdan önce muhakkak okuyunuz.

 
Ödeme Seçenekleri

 

 
Sitemizden talep ettiğiniz sayıda ürün size özel olarak itina ile paketlenip kapınıza kadar getirildiğinde ödemenizi bu aşamada yapabilirsiniz. Bu yöntemin adı kapıda ödemedir. İsterseniz nakit para ile isterseniz kredi kartı ile satın alımınız için belirlenen tutarı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise internet bankacılığı ile yapılabilen EFT ve havaledir.

 
İçindekiler

 
Ürün içindeki yeşil kapsüller kekik, argan, biotin, menekşe, çörek otu yağından oluşmaktadır. Kırmızı kapsüllerde ise B3, B5, B7, E, A, D vitaminleri, keratin, B12 mevcuttur.

 
Kullanım

 
Yeşil kapsülü elinize boşaltarak şampuanınızla karıştırıp duşta, kırmızı kapsülü de durulamadan sonra masajla kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 
Kargo Gönderimi

 
Ürün ve ya ürünleriniz hazırlandığında aynı gün PTT Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo ile taşınarak bir ya da iki iş gününde elinize ulaştırılmaktadır.

 
Fiyat Bilgisi

 
1 adet Actiplex sadece 79 tl + ücretsiz kargo, 2 adet Actiplex 149 tl + ücretsiz kargo, 3 adet Actiplex 219 tl + ücretsiz kargo ve 4 adet Actiplex 269 tl + ücretsiz kargodur.