Vitamin 500 nedir, Vitamin 500 nereden alınır ?


 

 

Vitamin 500 Sitemizde Satışta!
Bazen bir ürün internet ortamında, reklamlarda, sosyal medyada karşınıza sıklıkla çıkabilir. Yakın çevrenizde kullananlar olabilir. İçeriği ve kullanımı size cazip gelebilir. Tüm bunlar dahilinde siz de bu ürünü satın alarak denemeye başlamak isteyebilirsiniz. Bunun için resmi satış sitemizi ziyaret ederek zahmetsizce orijinal ürün sahibi olabilirsiniz. Bu işlemler oldukça kısa bir sürede ve sizin istediğiniz şekilde yapılabilmektedir. Resmi satış sitemizden ürün talep ettiğinizde güvenlik etiketli orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır.
Sipariş Formu Hazırlama

 
Eğer sitemizden ürün temin etmek istiyorsanız öncelikle bir sipariş formu oluşturabilirsiniz. Adınız, soyadınız, bulunduğunuz il ve ilçe gibi detayları eksiksiz olarak girebilirsiniz. İsterseniz kargo şirketi seçimi ve ödeme tipi tercihinizi de bu aşamada yapabilirsiniz. Tüm bilgileriniz için sonrasında yapmak istediğiniz düzenleme olursa müşteri temsilcilerimizle de iletişime geçebilirsiniz. Sipariş ver butonuna tıklayarak kısa zaman içinde talebinizi göndermiş olursunuz.
Online Ödeme

 
Artık değişen ve gelişen teknoloji sayesinde ödeme gibi işlemler de internet üzerinden yapılabilmektedir. Havale ve EFT seçebileceğiniz online işlemler arsındadır. Ancak isterseniz ürün paketiniz kargo çalışanı tarafından size teslim edilirken de kapıda ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz. Ödeme kolaylığınıza göre karar verebilirsiniz.

 
Hızlı Teslimat

 
Kargo şirketleri aracılığı ile elinize ulaşacak olan ürün paketiniz için sipariş formu sayfasında tercih yapabileceğiniz şirketler sıralanmıştır. Sadece işaretleme yaparak seçiminizi belirleyebilirsiniz. MNG kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo firmalarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bir ile iki iş günü içinde siparişiniz size ulaşmaktadır.
Kullanım Önerisi

 
Özellikle bilinçli tüketicilerin tercih ettiği bitkisel içerikli ürünlerdendir. İçinde kara mürver, propolis, çinko ve C vitamini bulunur. Ürün bir ilaç değildir. Gıda takviyesidir. Kullanımı gayet kolay ve pratiktir. Günlük kullanıma uygundur. Kullanım talimatlarını dikkatli bir şekilde okuyup anlayabilirsiniz.

 
Güncel Fiyat Listesi

 
Yenilenen fiyatlarla 1 adet ürün sadece 59 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargo ve 4 adet ürün 199 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.