Bone Marrow Maske nedir, Bone Marrow Maske nereden alınır ?


 

 

 

 

 

Bone Marrow Maske Satın Alırken
Bir ya da birden fazla sayıda ürün temin etmenin en kolay yollarından biri olan internet satış siteleri e-ticaret sektöründe hızla büyümektedir. Bu sektörde insanlar ihtiyaç duydukları ürünleri tıpkı gerçekte olduğu gibi satış yapan firmalar arasında aratabilirler. Tek fark bu işlemi yaparken oturduğunuz yerden dolaşabiliyor olmanızdır. Evinizde, iş yerinizde herhangi bir boş vaktinizde ya da başka bir işinizi yapıyorken bile sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizi ziyaret ederek kısa sürede bir sipariş formu oluşturabilirsiniz. Bize ulaşan bilgileriniz ile alış verişinizi başlatmış olursunuz.

 

 

 

 
Kargo İşlemleri

 

 

 

 

 

 
Sipariş formunuzda yer alacak olan isim, soy isim, adres bilgileriniz teslimat sırasında kullanılacaktır. Bu sebeple her bilginin doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Sorunsuz bir teslimat için özellikle adres bilgileriniz açık ve anlaşılır olmalıdır. Sitemizde sipariş formunuzu hazırlarken kargo şirketinizi de seçebilirsiniz. MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo firmalarından birini işaretleyerek belirleyebilirsiniz. Bir ve ya iki iş gününde paketiniz elinizde olmaktadır.

 

 

 
Ödeme Seçenekleri 

 

 

 
Sitemizden ürün temin etmek isteyen kullanıcılarımız aynı zamanda ödeme tipine de karar verebilirler. Sunulan seçenekler içinden kendinize ve ödeme kolaylığınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ve ya online ödeme seçeneği arasında seçim yapabilirsiniz. Online ödemede havale ve EFT alternatifleri bulunur. Kapıda ödeme nakit ve ya kredi kartı ile kargo teslimatı sırasında gerçekleştirilebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 
Muhteviyat ve Kullanım Bilgisi

 

 

 

 

 

 
Ürün bileşenleri tamamen bitkisel olarak düşünülmektedir. İçinde bitki, bitki özleri ve ya suları kullanılmıştır. Kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Hologram etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde yazan kullanım önerisi bilgilerini okuyunuz. Son kullanma tarihi geçen ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız. Nemli saç diplerinize masaj yaparak kolaylıkla uygulayabilir soğuk suyla durulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 
Fiyat Bilgisi

 

 

 

 

 
1 kutu Bone Marrow 89 tl, 2 kutu Bone Marrow 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Bone Marrow 219 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Bone Marrow 279 tl + ücretsiz kargo olarak satışa sunulmuştur.