Hetunis Satın Alma, Hetunis nedir hakkında geniş bilgiler ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hetunis Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 
Günümüzde kolay ve pratik olarak kullanılmaya başlanan internet alış veriş konusunda da insanlara zaman kazandırmaktadır. Gerçek mağazalar arasında dolaşırken harcanan zaman internet üzerinden oldukça kısalmaktadır. Siteler arasında tek tıkla dolaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünü hemen bulabilir ve hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bundan sonra da satış politikası size uygun olan bir adresten istediğiniz sayıda ürün için sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizden verilen siparişler aynı gün değerlendirilir. Kargo süreci başlar ve en geç iki iş günü sonunda adresinizde teslimat gerçekleşir. Ödemenizi de kendi ödeme kolaylığınıza göre yapabilirsiniz. Kısa sürede orijinal ürününüze kavuşabilirsiniz.

 

 

 
Orijinal Ürün!

 
Resmi satış sitemizden sipariş veren müşterilerimizin her birine orijinal ürün gönderimi sağlanmaktadır. Böylece ürünü teslim aldığınızda ürün adı, içerik bilgisi, kullanım şekli, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi bilgilere de ulaşmış olursunuz. Kullanımdan önce muhakkak okuyunuz. Serin, kuru ve rutubetsiz bir ortamda saklayınız.

 

 
Nasıl Ödenir?

 
Satın almaya karar verdiğiniz ürün sayısına göre ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu bilgiye güncel fiyat listemizden ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale ve ya EFT yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde ise kargo şirketi aracılığı ile kapınıza gelen paketinizi teslim alırken nakit ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 
Kullanım Önerisi

 

 
Yarım çay kaşığı Hetunis, Bir çay kaşığı bal birlikte bir bardak suya eklenip eritilebilir. Bu karışım günde 4 defa özellikle yemeklerden 30 dakika sonra rahatlıkla kullanılabilir. Tamamen bitkisel içeriklidir.

 

 
Ürün Gönderimi

 

 
Sitemizden temin etmek istediğiniz ürün ve ya ürünler size özel olarak paketlendikten sonra kargo şirketi ile yola çıkmaktadır. Bir ve ya iki iş günü içinde adresinize gelen paketinizi güvenle teslim alabilirsiniz. PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo şirketlerinden birini seçebilirsiniz.

 

 

 
Kampanyalı Fiyatlar

 

 

 

 

 
Devam eden kampanyamıza göre 1 kutu Hetunis 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Hetunis 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Hetunis 249 TL + ücretsiz kargo, 4 kutu Hetunis 299 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.